Mūsu stāsts

Mūsu pasaule jau kopš agras bērnības veidojusies tuvu dabai, zemei, kokiem, visam skaistajam un dabiskajam. Ar to arī sākas VARIS Toys stāsts – stāsts par koka rotaļlietām, kurās iesakņojusies mūsu bērnībā, kad pašu radītais, veidotais, gatavotais sagādāja vislielāko gandarījumu. Esot jau pieaugušiem, bieži pieķeram sevi pie domām par bērnību – par laiku, kad mūsu jautrākā izklaide bija kartona leļļu māja, vectēva grebtais koka traktors vai arī smiltīs būvēta pils. Tās bija mūsu rotaļlietas.Šodien VARIS Toys rada rotaļlietas, kas pēc iespējas vairāk ir pietuvinātas bērna reālajām vajadzībām – viņa dabiskajai attīstībai, vislielāko uzsvaru liekot uz trīs lietām: ekoloģiju, attīstību un estētiku.

VARIS Toys ir dabai draudzīgs uzņēmums jau kopš tā pirmsākumiem. VARIS ražotne ir veidota senas izgāztuves vietā, pārveidojot to par sakoptu, skaistu vietu, palīdzot dabai šajā vietā atdzimt no jauna. Arī rotaļlietu ražošanā tiek izmantota augstvērtīga koksne, kas tapusi tikai labi koptos mežos. Mūsu rotaļlietas top, pateicoties mūsu zaļajiem mežiem, tādēļ ik gadu pateicamies dabai, iestādot arvien jaunus kokus.

Par uzņēmumu

Uzņēmuma „VARIS Toys” aizsākumi meklējami 1988. gadā, nodibinot Peiču ģimenes uzņēmumu “Saime”. Pēc 10 gadu ilgā darba ar koku, iepazīstot tā īpašības un specifiku, Peiču ģimenē radās ideja par izglītojošām, ekoloģiskām un kvalitatīvi augstvērtīgām rotaļlietām. Tā dažādu eksperimentu un ideju rezultātā 2000. gada sākumā tika radīts pirmais koka konstruktors VARIS, kļūstot par aizsākumu Latvijā ražoto rotaļlietu plašajam ceļam pasaulē.

VARIS Toys pamatprincipi

Tā kā VARIS Toys ir ģimenes uzņēmums, tā galvenā vērtība ir ģimene! Mūsu rotaļlietas ļauj vecākiem pavadīt laiku kopā ar bērniem, kopā rotaļājoties un palīdzot mazajām atvasēm apgūt svarīgākās pamatprasmes. Mūsu rotaļlietas ir ekoloģiskas un izglītojošas, kā arī augstas kvalitātes, lai rotaļāšanās būtu ne tikai interesanta, bet arī droša. Mēs esam par kvalitatīvi pavadītu laiku ģimenes lokā, lai bērnu sejās vienmēr uzplaukst smaids!

Kāpēc VARIS?

Jūsu bērnu drošība ir mūsu pirmajā vietā! Mēs piedāvājam rotaļlietas, kuras nebaidāmies dot arī saviem bērniem. Mēs apzināmies, cik drošība ir svarīga, tādēļ vairākkārt pārliecināmies par katra produkta kvalitāti pirms nododam to Jūsu rokās, nodrošinot nevainojamu izskatu un drošību, izmantojot tikai augstas kvalitātes bērza koksni, kas ir īpaši izturīga pret lūšanu un plaisām.

VARIS ir interesantākais mācīšanās veids VARIS ģimenei draudzīgie koka konstruktori palīdzēs Jūsu bērnam pamatprasmju, tostarp sīkās motorikas, acu-roku koordinācijas un telpiskās domāšanas attīstībā, kā arī veicinās sadarbības un problēmu risināšanas prasmes. Turklāt, kas ir pats labākais, - bērni to visu apgūs jautrā un interesantā veidā.